Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Челябінськ: 21/07/2024

Повітряні кулі

Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
15
2 536 ₴
17
2 756 ₴
19
2 977 ₴
22
3 309 ₴
23
3 419 ₴
24
3 529 ₴
25
3 640 ₴
35
4 744 ₴
36
4 854 ₴
45
5 848 ₴
Кількість куль
+2 536
На фото представлений товар "15 куль"
Склад (змінити): вихідний склад
Куля (латексний) (колір: зелений)
Куля (латексний) (колір: бузковий)
Куля (латексний) (колір: синій)
Куля (латексний) (колір: жовтий)
Куля (латексний) (колір: червоний)
Мінімальна вартість товару - 2534 ₴
Код товару: MP5004 (151)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 2536
Товар недоступний

Додаткові товари (9 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Оригінальним і дуже приємним подарунком для дитини, коханої дівчини чи добрих друзів буде зв'язка з повітряних куль. У ній є сонячні жовті, вогняні червоні, небесні сині, насичені зелені і дуже зворушливі бузкові кулі. Тонко підібрані кольори роблять цю повітряну композицію універсальною на різні свята. Чудові кульки запущені в небо зроблять фінал будь-якої святкової події феєричною та незабутньою, а також вони ідеально підійдуть як прикраса урочистого залу ресторану або кімнати винуватця свята будинку.

Тільки доповнення до букету, від 15 шт. до 55 шт.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Челябінськ після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті chelyabinsk.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Челябінськ (Росія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого подарунку "Урочистий момент" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Челябінськ - 124 ₴